IV Konferencja pt.: „Klimat i Bioróżnorodność” z cyklu INNOWACYJNA ZIELONA GOSPODARKA

Zapraszamy na IV Konferencję pt.: „Klimat i Bioróżnorodność” z cyklu INNOWACYJNA ZIELONA GOSPODARKA organizowaną przez Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy w ramach projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 -  Priorytet: FESL.01.00 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie: FESL.01.03 Ekosystem RIS.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 października 2024 r. od godz. 09:00 w Głównym Instytucie Górnictwa – Państwowym Instytucie Badawczym, Plac Gwarków 1, 40-166 Katowice.

Zakres tematyczny IV Konferencji obejmuje zagadnienia w obszarze klimatu i bioróżnorodności.

W ramach Konferencji planowane są dwie sesje:
I Sesja plenarna
II Sesja posterowa.

Do uczestnictwa w Konferencji zapraszamy zarówno doświadczonych naukowców, jak i osoby będące na początku swojej kariery naukowej - młodych naukowców, studentów i doktorantów.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja uczestnictwa w IV Konferencji trwa do 6 września 2024 r., poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://forms.office.com/e/6TuyrrErp7. Liczba miejsc ograniczona. 

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: https://obserwatorium.gig.eu/iv-konferencja-pt-klimat-i-bioroznorodnoscz-cyklu-innowacyjna-zielona-gospodarka/

Plakat informacyjny

 

+ 48-32-259-2000