Nowa książka nt. kopalń węgla kamiennego w Wietnamie

Nakładem wydawnictwa GIG ukazała się monografia pt. Zmiany techniczno-technologiczne i organizacyjne kopalń węgla kamiennego w Wietnamie, której autorami są Marian Turek i Duong Duc Ha.

W monografii przedstawiono kompleksowe informacje o górnictwie węgla kamiennego w Wietnamie i szczegółowo opisano zmiany techniczno-technologiczne i organizacyjne w kopalniach podziemnych węgla kamiennego. Opisane w monografii zmiany odnoszą się do kopalń Grupy VINACOMIN, zarządzającej trzema głównymi regionami węglowymi. Praca jest owocem kilkunastoletnich badań nad skutecznym wdrażaniem zmian w wietnamskich kopalniach podziemnych węgla – stanowi podsumowanie zdobytej przez autorów wiedzy teoretycznej i praktycznej w tym zakresie. W oparciu o badania prowadzone w latach 1995–2020 w Wietnamie powstało wiele opracowań, które zostały wykorzystane w niniejszej monografii.

Zapraszamy na stronę wydawnictwa GIG: https://wydawnictwo.gig.eu/katalog/zmiany-techniczno-technologiczne-i-organizacyjne-kopaln-wegla-kamiennego-w-wietnamie/

 

+ 48-32-259-2000