Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy

GIG bierze udział w XXIX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.
 
Zapraszamy na nasze stoisko nr 145, gdzie eksperci Instytutu prezentują ofertę w zakresie ochrony wód, powierzchni i powietrza. Jedną z prezentowanych przez nas ciekawych propozycji jest autorskie urządzenie do transportu środowiskowych próbek biologicznych pod nazwą "BioCargo".
 
BioCargo to przenośny system do analizy i transportu próbek biologicznych, który umożliwia wykonanie na miejscu testu toksyczności, analizy respirometrycznej i testu optymalizacyjnego pobranej w terenie próbki (wody, ścieków, gleby), a następnie w razie zaistnienia takiej potrzeby, dostarczenie jej do analizy laboratoryjnej w stanie niezmienionym od momentu pobrania. Urządzenie zapewnia utrzymanie stabilnych warunków tlenowych i temperaturowych oraz precyzyjną kontrolę stanu fizjologicznego i całkowite bezpieczeństwo próbek podczas transportu.

+ 48-32-259-2000